piątek, 27 maja 2011
Kwas dichlorooctowy [DCA] uaktywnia apoptoze komórek nowotworowych
W laboratoriach kanadyjskiego University ofAlberta powstał preparat, który zasługuje na miano farmakologicznegocudu - pisze DZIENNIK. Nie dość, że skutecznie niszczy komórki rakowe,to kosztuje ułamek tego, co inne preparaty. O przełomowym odkryciu zza Atlantyku informuje najnowszy numer pisma "Cancer Cell".
piątek, 11 marca 2011
Afera cukrowa jak to sie wszystko zaczęło
Oczywiście za cenę odpowiedzialny jest rząd a konkretnie osoby decyzyjne, które sprywatyzowały polskie dochodowe cukrownie i oddały za bezcen niemieckiemu konkurentowi,przez co z eksportera staliśmy się importerem tegoż produktu.Ktoś dostał łapówę, ktoś na tym zarobił a cała Polska za to płaci i płacić będzie!!!
poniedziałek, 31 stycznia 2011
Arabia płonie...
O obecnej sytuacji na świecie i jej konsekwencjach...
poniedziałek, 29 listopada 2010
Świat na krawędzi wojny w ogniu kryzysu finansowego
Korea na krawędzi wojny. Fed w punkcie bez odwrotu. Pozwy przeciwko bankom za manipulację rynkiem srebra. Upadająca Irlandia. Skandal z przejęciami domów przez banki. System - schemat Ponziego w stylu Madoff-a.
środa, 24 listopada 2010
Kto zadba o bezpieczeństwo Polski?
Na dziesięć osób, zaproszonych przez Bronisława Komorowskiego na jutrzejsze posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, aż siedem miało związki z komunistycznymi specsłużbami lub było w PZPR. Wśród nich jest gen. Wojciech Jaruzelski, mający postawione zarzuty o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej.
poniedziałek, 15 listopada 2010
Młodzież Wszechpolska krytykuje G>Napieralskiego SLD
Tak powinno się rozliczać każdego polityka!!Aby każdy nie miał cienia wątpliwości Kto jest Kto?
Wyciągamy brudy i rozliczamy PO przed wyborami!!!
Jak w Warszawie rządzi HGW i PO?Jak to się ma do postulatów PARTYJNYCH?
piątek, 12 listopada 2010
11 listopada 1918 roku. Józef Piłsudski i niepodległość Polski
"Dzień dzisiejszy należy do historycznych, do niezapomnianych, do weselszych, do triumfalnych! Jesteśmy wolni! Jesteśmy panami u siebie! Stało się i to w tak nieoczekiwanych warunkach... Niemcy zbaranieli, gdzieniegdzie się bronią, zresztą dają się rozbrajać nie tylko przez wojskowych, ale przez lada chłystków cywilnych... Dziwy, dziwy w naszej stolicy! Idą Niemcy rozbrojeni w czerwonych przepaskach - idą żołnierze w niemieckich mundurach z polskim orłem na czapce: to wyswobodzeni Polacy z Księstwa Poznańskiego. Idą żołnierze w niemieckich mundurach z francuska kokardą: to dzieci Alzacji i Lotaryngii - śpiewają pieśni francuskie i bratają się z Polakami. Zbratanie zdaje sie być ogólne - pękł przymus dyscypliny, runęły przegrody - ludzie są tylko ludźmi".
środa, 10 listopada 2010
PO kręci lody na PGNiG gaz w USA 90gr POLSKA 3zł.JAk to możliwe?
Zobacz jak sie zbiera głosy w Polsce i jak sprzedaje sie za bezcen Giełdę(GPW) ,która rocznie zarabia 0.5 mld z samych dywidendy.Dlaczego płacimy najwięcej z całej UE za gaz.?dlaczego w USA gaz kosztuje tylko 90gr.Czytaj bo naprawdę warto.
środa, 06 października 2010
"Mydlimy oczy l*dowi"
Czyli walka sowieckich rządów anty-liberalnej partii PO z "dopalaczami" Dobitny artykół JKM o tym jak odciągnąć ciemny l*d od rzeczy naprawdę ważnych dla losów Polski i polaków,celem którego jest objęcie rządów.
środa, 29 września 2010
Dr Rath - kartel farmaceutyczny
Film przedstawia w jaki sposób działają kartele farmaceutyczne,jakie są jej cele i dlaczego tak bardzo im zależy na wywołaniu 3WOJNY ŚWIATOWEJ
Papryka chile skutecznie blokuje i przeciwdziała RAKOWI JELIT!!
W bardzo ostrych papryczkach(Habanero lub Chile)wystepuja związki(kwasy) ,które skutecznie zwalczają nowotwor jelit.Kwas ten zabija komorki rakowe nie naruszajac zdrowych.Sprawdzcie w Wikipedia- zastosowanie medyczne kapsaicyny.
niedziela, 26 września 2010
od 01.04.2011 UE wprowadza zakaz sprzedaży ziół leczniczych
Wielka farmacja dopięła swego i usuwa swego największego konkurenta jakim jest ziołolecznictwo. artykół:stopcodex.pl
sobota, 25 września 2010
Żydowskie przywództwo nazistowskich Niemiec
Kto tak naprawdę zyskał na II wojnie światowej i jaki był jej powód? Coraz więcej osób(historycy oraz fizycy)spierają się o to ile tak naprawdę zginęło żydów w komorach gazowych m.in.w Auschwitz.Zawsze powtarzano nam,że za czasów II w.ś. zginęło blisko 6mln żydów co w rzeczywistości jest nieprawdą.Po pierwsze komory gazowe od strony czysto technicznej nie były w stanie pomieścić tylu żydów(uwzględniając okres działania komór oraz ilość osób ile przez nie przeszła podczas wojny),drugą sprawą jest lipna konstrukcja owych obiektów.Jak podają źródła komory były nieszczelne, co w konsekwencji nie dawałoby oczekiwanych rezultatów.Faktem jest,że komory gazowe istniały(nie ma co do tego żadnych wątpliwości) natomiast liczba 6mln zabitych żydów jest wysoce zawyżona.Racjonalne wyliczenia mówią o 2,5 do 3 mln żydów poległych podczas wojny(oczywiście uwzględniając tych którzy pomarli z głodu,podczas masowych egzekucji,rozstrzelań itp). Poniżej ciekawy zbiór nazwisk osób wysoko postawionych żydów w dowództwie "nazistowskich Niemiec"?
Kto trzyma stery?Izrael przy użyciu Mossadu rozdaje karty na Ziemi
"Mówienie prawdy w czasach uniwersalnego fałszu jest czynem rewolucyjnym" - George Orwell. Autor artykułu: blackblogsheep.salon24.p
piątek, 10 września 2010
Artykuł Janusza Korwin-Mikkego o tragicznych skutkach demokracji
Artykuł a raczej przesłanie,które napisał pan Janusz dobitnie obrazuje obecna sytuacje w kraju i ogólnie na świecie,ogłupianiu ludzi i kierunku jakim podążają obecne rządy(kierunkiem tym jest totalne ogłupienie ludzkości,a co za tym idzie NIEWOLNICTWO!!!)
wtorek, 07 września 2010
"Nowa składka,czyli nowy podatek"czytamy dziś na serwisach informacyjnych
Donald Tłuk dowodzący Platforma Sowiecka planuje kolejny raz pokazać,iż niema zbytnio szerokiej wiedzy na temat polityki.Tłuk planuje jak czytamy w jednym z serwisów informacyjnych wprowadzić nową składkę(czyt.Podatek) innymi słowy kolejny rabunek, który jak zwykle uderzy w najbiedniejszych.Decyzja ta w nijaki sposób nie daje rozwiązania problemu z jakim boryka się teraz Polska (czyt:zadłużeniem).
Debile w KE walczą z "wiatrakami"..... tfu z żarówkami
Ciekawy ortykuł, karykaturalnie pokazujący jak omija się DEBILNE prawo zakazujące sprzedaży normalnych żarówek i wprowadza energooszczędne szkodzące twojemu wzrokowi i zdrowiu!!(żarówki enerooszczędne posiadają w swoje zawartości rtęć) Autor: wladek chicago (zredagowany przez: Magda Głowala-Habel) strona http://interia360.pl
piątek, 03 września 2010
Kozie mleko jako eliksir młodości i bogactwo wielu witamin
Kozie mleko jest nie od dziś szanowanym i bogatym w wiele witamin składnikiem diety.W przeciwieństwie do krowiego nie powoduje wysypki,alergie oraz wzdęć czy biegunki u niemowląt.Warto się przyjrzeć bliżej jego właściwościom leczniczym,gdyż ma ich wiele.
środa, 25 sierpnia 2010
żwiązek chemiczny(rakotwórczy) typu E-951 ASPARTAM przyczyna raka muzgu i stwardnienia rozsianego
artykuł o związku chemicznym, który jest (jak potwierdzają badania) RAKOTWÓRCZY, mimo to jest nadal dostępny w produktach spożywczych.Postaram się w tym artykule zrobić listę obecnie prod.spożywczych które zawierają ASPARTAM(inaczej E951,Nutrasweet)
Niedobór witamyny B17 przyczyna RAKA
Niedobór witaminy jest przyczyna raka poniższy wpis pokazuje jak można zaprzestać rozwijaniu się tej okropnej choroby,stosując naturalne sposoby odżywiania.
blog o gospodarce,giełdzie oraz polityce
http://smallcapital.blogspot.com/
wtorek, 24 sierpnia 2010
stronka m.in. o dietetyce i wierze

http://www.vismaya-maitreya.pl/index.html

20:31, camaroking , LINKI
Link Dodaj komentarz »